aktualności

zapraszamy do udziału w rocznej grupie superwizyjnej dla psychoterapeutów prowadzonej w paradygmacie psychodynamicznym, z wykorzystaniem elementów psychodramy wg Moreno.

Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu, w piątki w godzinach od 15.45 do 20.00 (5h dydaktycznych). Po uzgodnieniu z grupą dopuszczamy modyfikację terminu na sobotę lub niedzielę. Liczebność grupy 8 - 10 osób.

Są jeszcze wolne miejsca w grupie piątkowej. Terminy superwizji

w roku 2018: 12.10; 23.11; 14.12

w roku 2019: 11.01; 15.02; 8.03; 12.04; 10.05; 14.06

 

 

Prowadzący:

  • mgr Rachela Molicka - certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka aplikantka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, terapeutka i trenerka psychodramy wg Moreno PiFE, prowadzi prywatną pratykę oraz integracyjny Teatr trochę Inny w Krakowie. Absolwentka 2-letniego szkolenia dla superwizorów w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. Autorka scenariuszy i sztuk teatralnych, stypendystka MKiDN w dziedzinie teatr.
  • mgr Igor Hanuszkiewicz - superwizor aplikant PTP, psychoterapeuta PTP, terapeuta i trener psychodramy wg Moreno, psycholog kliniczny, prowadzi prywatna praktykę, zatrudniony jako psycholog w Oddziale Dziennym Klinikii Psychiatrii Dorosłych SU w Krakowie oraz jako superwizor i prowadzący konsultacje rodzinne pacjentów po kryzysach psychotycznych w Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej. Współautor prac i badań nad przebiegiem schizofrenii.

więcej informacji o metodzie i opłatach (format .pdf)

formularz zgłoszeniowy z informacją o terminach (format .doc)